Transférové folie

METALPRINTTISK NEJEN NA KOV

MetalPrint je ideálním řešením pro dekorování hliníku a oceli, ale také pro jiné než kovové materiály – jako např. dřevo, sklo nebo plasty.

MetalPrint  a jeho způsoby použití jsou také vhodné na ploché nebo 3D povrchy s různých druhem finální úpravy – pro vnitřní nebo venkovní použití.

Nabízíme soubor tisíců vzorů a barev pro skoro všechny druhy použití.

MetalPrint vám dovoluje tisk různých vzorů ve vysoké kvalitě na panely, profily, architektonické prvky, nábytkové díly a mnoho dalších průmyslových výrobků.

Jak MetalPrint funguje?

MetalPrint je elastická polyesterová fólie potištěná speciálním inkoustem, který je sublimačním procesem přenesen na povrch, který byl předupravený polyesterovým nebo polyueratanovým nátěrem práškové barvy.

Nalakovaný povrch je poté pokryt a zabalen do MetalPrint fólie a vypálený při teplotě asi 200 stupňů několik minut. V průběhu procesu přenosu inkoust z fólie vnikne do vrstvy práškové barvy a vytvoří odolný a trvalý dekor.

Krásný
MetalPrint vzory jsou vyrobeny exkluzivně rotační technologií, nejvíce sofistikovanou tiskařskou technologií pro jemné detaily, unikátní efekty a brilantní barvy.

Všestraný
MetalPrint umožňuje přidat hodnotu dekorováním široké řadě výrobků – s dekory jako je jedinečné dřevo, kámen, kov, struktura nebo fotorealistické dekory.

Odolný
MetalPrint dekor je trvale zapuštěný do vrstvy práškové barvy. Odolnost dekoru je srovnatelná s odolností práškového nátěru.

Trvale udržitelný
Transvertex vyhovuje nejvyšším standardům na ochranu životního prostředí svojí výrobou MetalPrint fólií v Německu. Přenos MetalPrint dekorů na finální produkt je také čistý a suchý proces. Žádné znečištění vody nebo vzduchu není způsobováno Konvertorem přenosového procesu.

Transfertex – je světově největším výrobcem transferových fólií a papíru na světě.

Máme více jak 40 let zkušeností  a jsme jednou z mála společností, která má každý krok výroby pod jednou střechou – od rozvoje designu ke konečné kontrole kvality fólie. 

Transfertex udržuje nejvyšší standardy kvality.

Máme pobočky v Německu, Francii, Spojených státech a Číně, a dále reprezentanty ve více jak 50 zemích světa.

Transfertex je schopný nabídnout kompletní servis a podporu na globální bázi.